Kontakt oss


Kontakt en av våre ansatte

Anders Årstein Hansen

Daglig leder og konsulent
e-post: anders@ewn.no
telefon: +47 934 19 769

Gaute Terland Nilsen

Teamleder web / webkonsulent
e-post: gaute@ewn.no
telefon: +47 473 92 650

Aniken Evensen

Teamleder/konsulent, digital markedsføring
e-post: ae@ewn.no

Robert Johansen

Webkonsulent / utvikler
e-post: robert@ewn.no

Lasse Haraldsen

Konsulent, digital markedsføring
e-post: lasse@ewn.no
telefon: +47 926 41 909

Olav Magnus Jahrestein

Konsulent, digital markedsføring
e-post: olav@ewn.no

Tore Larsen

Webutvikler
e-post: tore@ewn.no

EWEN

Chatrobot på ewn.no
Chat med EWEN